Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

„Aktív élet megállíthatatlan mozgásban”

A Henvcon második belső kosárlabda barátsági mérkőzésének felvétele

Az egészséges test a jó munka garanciája, az élet pedig a mozgásban rejlik.A dolgozók fizikai minőségének javítása, valamint a különböző részlegek közötti belső egység és együttműködés erősítése érdekében a Henvcon április 15-én 18 órakor a cég kosárlabdapályáján rendezte idei második 2022-es kosárlabda-barátságmérkőzését. Az egyes dolgozó szektorok képviselői megtekintették játékot és szurkolást a pályán lévő játékosoknak.

A játék két fele a vörös csapat (mérnöki részleg) volt Liu Yong vezetésével és a kék csapat (a cég más részlegeinek tagjai) Li Yu kapitánnyal.Li wi főmérnök továbbra is a helyszíni felügyeletért volt felelős, míg Qin Mangai a játékvezető.Különösen az adminisztrációs osztályt értékelték nagyra a versenyszervezésért és az erős támogatásért.

A játék négy részre oszlott, amelyek mindegyike 10 percig tartott.Sípszóval hivatalosan is megkezdődött a verseny.A legutóbbitól eltérően ezen a játszmán az első labdát a piros csapat nyerte.Egy precíz sminklövés kosarat talált és 2 pontot szerzett, amitől sorra tapsolt a közönség.A mai napon új játékos érkezett a kék csapathoz, így nem volt túl ügyes az együttműködés, és sok pont hiányában sokáig nem találták meg a lövés érzést.Az elején lemaradt a pontszámuk, ők is passzív állapotban voltak.Szerencsére Liu Meng később rájött az érzésre.Egymás után több gyönyörű távoli lövést lőtt 3 ponttal, ami segítette a kék csapatot felzárkózni az eredményre, és kivívta a közönség egyöntetű éljenzését a „jól sikerült”.A piros csapat jó ritmusban játszott, de a helyzet változott, fokozatosan megelőzték őket.Az első negyedben 18:20 volt az állás (Piros VS Kék).

A második és harmadik negyedben csodálatosak voltak a versenykörülmények.A piros csapat fiatalos vihara és hűvös képességei fényesen jelen voltak a pályán.Precíz és zseniális összefogással 16:8-ra elérték a kis csúcspontot, és ismét megszerezték a vezetést;miközben a kék ismét megszakadt.A passzukat vagy elrabolták, vagy túl erősre kényszerítették, hogy kijussanak a pályáról.Ráadásul a lepattanóik is kevesebbek voltak, mint a piros csapatoké, és a lövési arányuk is alacsony volt, így elmaradt az eredmény.De azóta mindkét fél ingadozott, kergette egymást, felváltva emelkedett, és nagyon szoros volt a pontkülönbség.

a

A játékosok a visszavágóra törekedtek

b

A vörös csapat tagja, Liu Yongcheng 3 pontos távoli lövést ért el

Az utolsó negyedben, a negyedik negyedben a győzelem érdekében még mindkét fél játékosai megőrizték a teljes küzdőszellemet, ugrásszerű figurájuk különösen lendületes volt az éjszakában.A kék csapat új játékosai felálltak és jó munkát végeztek a lepattanókban, védekezésben és labdavédelemben, ami a lövésekhez is hozzájárult.A közeli és távoli lövések gyakran sikeresek voltak.A középen 64-60 volt az állás, két góllal vezettek a kékek.A piros nem akart lemaradni.Aztán tényleg beütöttek két gólt, és kiegyenlítettek.A közönség is szívesen nézte az ideges és csodálatos jelenetet.A kis szurkolók hangosan kiabálva szurkoltak kedvenc csapatuknak.Az utolsó 20 másodperchez érkezett az idő.Ekkor még két ponttal vezetett a piros csapat.76:74-nél a kék csapat szünetet tartott és taktikát rendezett.A piros csapat elszántan védte az utolsó labdát, a kék csapat hárompontos labdáját.Blueer az utolsó lövésnél minden figyelmet szentelt.Ennek eredményeként a kosárlabda elkerülte a hálót, és a piros csapat nyert.

A játéknak vannak nyertesei és vesztesei, de nem számít, ki veszít vagy nyer, a végső győztes a közönség.Reméljük, hogy a játékban megmutatkozó összefogás és összefogás révén a játékosok megtanulják megérteni a csapat erejét, tisztelni ellenfeleiket és barátságot szerezni. Várjuk a következő baráti mérkőzést!